Klinika stomatologiczna Wolsztyn

Klinika stomatologiczna Wolsztyn

Zdrowie i uroda

Prawidłowa higiena jamy ustnej i systematyczne wizyty u dentysty zapewniają ładny wygląd zębów i zdrowie przez długie lata. Jest wielu osiemdziesięciolatków, którzy mogą pochwalić się własnymi zębami.

Zdrowe zęby to nie tylko uroda

Oczywiście zdrowe zęby gwarantują piękny uśmiech, który można prezentować przy każdej okazji. Zdrowe zęby to jednak coś więcej, gwarantują przede wszystkim prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego i wydalniczego. Dobrze rozdrobnione pokarmy bez problemu są trawione i wydalane. Duże kawałki połykane podczas jedzenia mogą powodować bóle żołądka, niestrawność, zgagi. W dłuższej perspektywie czasu mogą prowadzić do wrzodów lub refluksu żołądka.

Klinika stomatologiczna Wolsztyn – kompleksowe usługi stomatologiczne

Nowoczesna klinika stomatologiczna musi oferować kompleksowe usługi z zakresu stomatologii zapewniające klientowi pełen komfort. Do najważniejszych należą:

• diagnostyka,
• stomatologia endodontyczna i zachowawcza,
• stomatologia dla dzieci,
• chirurgia stomatologiczna,
• ortodoncja,
• protetyka i implantacja,
• estetyka stomatologiczna.

Gabinety stomatologiczne Wolsztyn skupione w jednej klinice zapewnią pacjentowi rozwiązanie wszystkich problemów związanych z zębami.

Klinika dentystyczna Wolsztyn – nowoczesne wyposażenie

Nawet najlepsi specjaliści nie wiele mogą zdziałać w przypadku braku nowoczesnych aparatów i urządzeń do leczenia zębów.

Najważniejsze znaczenie mają aparaty do wykonywania RTG i USG, które pozwalają na bardzo dokładnego zdiagnozowania problemu i wykrycia ewentualnych problemów przy wyrywaniu zęba o nietypowych korzeniach.

Standardem są już aparaty do borowania z chłodzeniem, które chronią pacjentów przed nieprzyjemnymi doznaniami.

Mikroskopy połączone z monitorami ułatwiają lekarzom precyzyjne leczenie kanałowe i bardzo dokładne oczyszczenie wnętrza zęba za zmian próchnicowych.

Klinika stomatologiczna Wolsztyn – gabinety stomatologiczne

Każda klinika stomatologiczna powinna posiadać nie tylko nowoczesne wyposażenie, ale także zatrudniać stomatologów o różnych specjalizacjach. Dzięki temu pacjent będzie miał zagwarantowaną optymalną obsługę i nie będzie musiał latać po całym mieście.

Gabinety stomatologiczne Wolsztyn endodontyczny pozwoli mu na wyleczenie zębów, a ortodontyczny na korektę zgryzu za pomocą aparatu ortodontycznego.

Zaletą kompleksowej kliniki jest możliwość opracowania i zaplanowania całościowego rozwiązania problemów pacjenta w jednym miejscu. Można skoordynować terminy wizyt tak, by tracił jak najmniej czasu.