elektryka, SEP

Uprawnienia SEP w Warszawie

Technologia Przemysł

Każdy elektryk powinien skończyć specjalistyczny kurs SEP, aby posiadać stosowne uprawnienia. Istnieją trzy główne rodzaje kursów SEP, które dzielone są na szkolenia elektryczne, energetyczne i gazowe. Posiadają one oznaczenie G1, G2, a także G3. Uprawnienia elektryczne SEP możemy zdobyć po wcześniejszym przejściu specjalistycznego kursu, który jest organizowany przez firmę szkoleniową. Po przejściu szkolenia trzeba jeszcze zdać egzamin przed komisją SEP. Jeśli mowa o kursie G1, to uzyskane kwalifikacje uprawnią nas do pracy na stanowiskach eksploatacji bądź dozoru przy prądzie do jednego KV. Takowe kwalifikacje wystarczą, by przeprowadzać wszelakie czynności związanie z konserwacją czy obsługą specjalistycznych urządzeń elektrycznych.

Uprawnienia SEP Warszawa

Szkolenia SEP kierowane są do osób, które odnawiają świadectwa kwalifikacyjne oraz do tych, które chcą je uzyskać po raz pierwszy. Szkolenia SEP w Warszawie skierowane są do trzech grup zawodowych: G1. G2. a także G3. Odbywane zajęcia to przede wszystkim duża dawka wiedzy praktycznej oraz merytorycznej. Uczestnik kursu w sposób rzetelny może przygotować się do egzaminu państwowego. Wszelkie szkolenia SEP są skierowane tylko do osób pełnoletnich oraz do tych, którzy posiadają przynajmniej podstawowe wykształcenie.

Szkolenie SEP Warszawa – przebieg szkolenia

Odbywane szkolenia SEP w Warszawie trwają cztery godziny, podczas jednego dnia. Instruktorzy dokładają wszelkich starań, by wiedza była przyswojona w sposób rzetelny i zrozumiały. By ułatwić uczestnikom kursu naukę, udostępniane są praktyczne materiały szkoleniowe, które świetnie przygotują kursanta do specjalistycznego egzaminu państwowego.

Szkolenie SEP Warszawa kończy się na egzaminie państwowym. Zapisać się na szkolenie możemy za pomocą specjalnego formularza, który jest udostępnione na stronie internetowej. Wypełnienie takiego formularza nie jest trudne i czasochłonne – najczęściej zajmuje kilka minut. Przystępując do szkolenia możemy być spokojni o jakość przekazywanej wiedzy, co bezpośrednio przełoży się na wysoką zdawalność egzaminów państwowych. Jeśli chcemy podnieść nasze kwalifikacje zawodowe bądź je odnowić, by znaleźć się na rynku pracy, to warto sprawdzić terminarz szkoleń, a kolejno zapisać się na właściwy kurs SEP w Warszawie, w dogodnym terminie.