protetyka, ładne zęby, uśmiech

Protetyka Gdynia

Zdrowie i uroda

Braki w uzębieniu potrafią być niezwykle dokuczliwe w życiu codziennym oraz potęgować kompleksy. Osoby, które z jakiegoś powodu straciły część swoich zębów wstydzą się przebywać wśród ludzi i swobodnie się uśmiechać, często się izolują. Na szczęście jest dla nich rozwiązanie: protetyka Gdynia!

Protetyka Gdynia – charakterystyka

Protezy zębowe Gdynia to synonim nowoczesnej technologii dentystycznej i specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Protetyka jest dziedziną stomatologii, która polega na odtwarzaniu naturalnego uzębienia u pacjentów, którzy stracili swoje zęby lub jeśli zostały one w sposób znaczny zniszczone. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta gabinet w Gdyni oferuje dwa rodzaje protez zębowych. Pierwszy rodzaj to protezy na stałe zamocowane w jamie ustnej (korony, mosty, implanty). Drugi typ protez to protezy ruchome, które pacjent w każdej chwili może wyjąć (np. po to, by taką protezę wyczyścić). Obecnie coraz więcej pacjentów decyduje się na formę protez nieruchomych, gdyż są one wygodniejsze, trwalsze i niezawodne. Protezy ruchome raczej można spotkać u pacjentów w starszym wieku.

Jakie są zalety protez zębowych?

Pacjenci, którzy decydują się na wstawienie protez zębowych (stałych lub ruchomych) przede wszystkim zwracają uwagę na przywrócenie pełnej funkcjonalności narządu żucia. Bez trudu mogą rozdrabniać pokarm każdego rodzaju i nie odczuwają przy tym żadnych dolegliwości bólowych ani dyskomfortu.
Protezy zębów Gdynia to również gwarancja białego, zdrowego i promiennego uśmiechu! Koniec z kompleksami, zasłanianiem twarzy, kiedy znajomy opowiada dowcip czy unikaniem kontaktów towarzyskich. Nosząc protezę zębową można cieszyć się nienagannym uśmiechem i pięknym wyglądem.

Ile kosztują protezy zębowe Gdynia?

Protezy wykonywane w gabinecie stomatologicznym w Gdyni różnią się ceną w zależności od tego czy zdecydujemy się na protezę akrylową czy nylonową oraz czy będzie ona stała czy ruchoma. Ogromny wpływ na cenę masz też stopień ubytków uzębienia. Dlatego, aby dowiedzieć się dokładnie, ile będzie kosztować nowy, piękny uśmiech należy umówić się na wizytę w jednym z gabinetów w Gdyni, gdzie wyspecjalizowani protetycy dokładnie wyjaśnią proces wstawienia protezy oraz przygotują szczegółowy kosztorys. Jeśli więc borykasz się z brakiem zębów i chciałbyś znów cieszyć się miłym uśmiechem – już dziś zadzwoń i umów się na wizytę.