uśmiech, stomatolog, dentysta

Najlepsze zabiegi stomatologii estetycznej

Zdrowie i uroda

Obecnie każdy, kto chce mieć piękne zęby, może je mieć – oczywiście pod warunkiem, że jest gotów ponieść pewne wydatki na ten cel. Jakie zabiegi, które zaproponować może stomatologia estetyczna Poznań, są najlepsze?

Wybielanie zębów

To zdecydowanie najczęściej stosowane rozwiązanie, gdyż kolor zębów jest tym, co najmocniej rzuca się w oczy, a jednocześnie rzadko naturalna barwa zębów jest satysfakcjonująca. Oczywiście kolor zębów jest kolorem kości, ale jego naturalna barwa zwykle jest przytłumiona przez przebarwienia odkładające się na szkliwie. I choć zęby można wybielić samodzielnie, wiele osób przekonało się już, że domowe metody czy środki do użytku domowego nie dają satysfakcjonujących efektów. Stomatologia estetyczna Poznań jest niezastąpiona, a wybielanie lampą, stosowane najczęściej, pozwala wybielić zęby o wiele odcieni w czasie jednej wizyty. To zdecydowanie najprostszy, najszybszy, a przy tym wcale nie tak drogi sposób na olśniewający uśmiech.

Licówki Poznań

Na to, by założyć licówki Poznań, decyduje się coraz więcej osób, nie tylko ze świata kina czy muzyki, niezależnie od tego, że licówki cena Poznań nie należy do niskich. Obecnie bardzo wielu osobom zależy na tym, by mieć zęby perfekcyjne pod każdym względem, a licówki zdecydowanie pozwalają uzyskać taki efekt. Dzięki nim nie trzeba już decydować się na wybielanie zębów, ich szlifowanie w celu nadania im pożądanego kształtu czy nawet noszenie aparatu ortodontycznego. Są one bowiem w stanie ukrywać lżejsze wady zgryzu, a także przerwy między zębami. Nic zatem dziwnego, że wobec takich walorów i olśniewającego efektu licówki cena Poznań to kwestia tracąca na znaczeniu. Na pewno jest to wydatek, na który warto się zdecydować.

Odbudowa zębów

Odbudowywanie zębów materiałem kompozytowym jest stosowane nie tylko w ramach plombowania podczas usuwania skutków próchnicy. Wszelkie uszkodzenia czy ukruszenia zębów, które dają widoczne efekty, także mogą być w ten sposób niwelowane i ukrywane, choć wiele osób nawet nie ma tego świadomości. W ten sposób też łagodzi się skutki destrukcyjnego zgrzytania zębami. Problem ten jest dość powszechny, wcale nie tylko u dzieci, zwłaszcza w obecnych, stresujących czasach. Powoduje on znacznie zniszczenie powierzchni siecznych zębów poprzez ich starcie, a nawet ukruszenia zębów. Wygląda to fatalnie, a kompozytowa odbudowa pozwala temu skutecznie przeciwdziałać, jak i zapobiega kolejnym zniszczeniom (gdyż w przypadku dalszego zgrzytania zębami niszczony jest kompozyt, a nie szkliwo zębów).